Nume................IP
dau bine : 92.80.203.167
Virinel Columbeanu : 86.105.221.201
Ciao 79.18.71.130
L.Messi-Z.IBraHimoVICH-S.GeRaRd 82.114.72.130
Diablotrojan_mas 92.80.107.173
sunET 92.80.143.77
Andra 79.117.63.145
AttitudeAdjuster 79.114.66.118
3G # .qK1 rLz? ;] 87.207.249.19
SeFu_VoStRu 86.120.82.187
TeG.Belleaua 86.34.10.209
Dr@cu$oruL 82.77.215.151
RPK 86.123.137.23
iantuc 217.156.32.33
persoana care adora sexul 86.120.80.88
| | | 89.123.116.59
wllalk 86.104.36.235
yeas you 86.125.93.131
SexyQ 86.121.42.39
Al3ck 85.121.100.25
ady 89.136.153.17
Andreea 86.120.80.187
PGL>>>Buru*<<< 89.42.235.226
faby 86.107.28.239
Creatza 86.120.82.48
IULIANO 89.37.213.145
4fun 86.121.41.21
*^*[Punk]*^* Fr3aK b0y03 84.120.137.21
Shock 62.231.102.39
ErDuAn 89.35.70.228
ZzZzZzzzzz 86.121.43.11
St@r*SAXx 84.232.184.65
AliNutza 86.120.86.14
Kosy 89.165.217.77
.:B.h.S guerila:. 89.136.43.14
blackbullet 217.10.200.13
te_am_ars 86.104.204.17
dexter 89.46.81.68
xperts.H1d3 89.123.29.183
spatrick 86.127.193.59
73r0R 86.127.75.87
papuc 89.122.201.7
gigili 89.122.197.10
RaluCa 86.120.82.185
creative 92.83.126.0
Voi reveni cu un Edit maine sa ii trec pe restul
Edit By Gaby: Am venit si eu cu un edit direct cu ip`urile..fara nume .Oricum am sa fac un bind cu toti codatii, sa fiu sigur ca nu mai calca pe sv.
86.104.94.50
86.104.79.75
89.43.115.233
83.165.155.154
89.40.6.58
62.231.102.35
89.123.0.0
85.121.214.23
79.116.34.214
89.165.217.77
89.122.134.13
86.105.0.0
86.127.216.63
Joker edit : am cativa de la Zeus de adaugat :
1)Z1cu.lov3.Raluca 86.106.87.170
2)bmw 79.117.95.100
3)kavalli 193.219.119
4)K1dduletz 82.79.160.26
5)Beck'S 62.231.102.37
6)mama 89.32.87.220
7)cHaNeL 89.122.189.18
8)task!! 201.165.110.3
9)Zo0mLesS 82.77.156.194
10)Xtr3m3 77.81.26.4
11)ZeKoLiciOouS 77.81.251.168
12)(1)ASASIN 92.80.105.105
13)Ca|0nIc 92.84.90.60
14)aNT 89.136.61.56
15)P3$t3** 82.208.167.135
16)fiF.pgl 89.32.215.185
17)terorica 77.81.211.127
18)ju~st m~e de~n~ys 89.37.197.131
19)v1S <3 A.C.A.B 84.247.38.130
20)SpAwN 92.84.84.33
21)V!q3R@ 92.80.157.74
22)queeR 89.122.134.13
3D | Quake 89.40.6.58
TheTorch 85.72.217.18
ursu 82.77.19.132
SoRyN 89.45.232.66
fenO.zeu* 79.117.25.54
Dutzu LAKE 89.136.33.141
Ce A FoSt ASta 92.83.116.214
gulden 79.115.4.27
d4U mAgNiFiCk^ 89.43.14.6
MeeX 92.83.120.169
lauraX 92.80.131.179
Caty 92.83.87.23
Sandu 193.254.40.30
CreaTure 86.127.216.63
Justakiss 92.83.51.154
VEX 92.81.103.186
zmeurel 86.120.136.16
u.S.a 79.114.63.198
HaoTiK 79.117.85.22
ImT.SoF|SmeN 79.116.178.19
aDi 80.251.206.67
Jadaicho 78.83.81.7
Mada 89.122.209.8
n0_lim1t3 79.116.53.93
printzu 193.254.40.31
3v1L 189.186.76.19
Andreea 79.114.63.25
ScaRba 3<dAzE>3 79.114.41.55
GooD3r 89.44.80.189
Blue 92.81.72.178
mOarTea 84.232.160.22
tataie 92.82.143.217
` 86.121.40.29
Travestitu 86.120.82.0
Altu 86.120.92.62
Johnny Bravo 89.125.48.88
Casillas 79.131.80.92
Sa ma lingeti pe cardan 85.186.132.13
Chuck Norris od Semberije 77.239.79.109
korleone 92.80.156.110
LeITo 78.97.117.212
SEby* 77.81.126.50
H|p-H0p 85.204.83.212
<<<Vr>>> 85.186.163.67
CoJaN 89.34.34.4
FUXYYYS 86.124.235.43
[Strike Arena] KILL 89.37.214.186
Pedofilu 86.120.80.103
|PoD* 89.136.10.250
Manastie 84.232.137.46
Roxana 86.120.80.50
Gainaru_Labagiu 86.120.80.57
Jadaicho 78.83.81.7
gh|Ta` 89.45.252.137
asd 86.121.40.182
No sWeAr^ 85.99.174.100
Fr3y 85.120.78.100
what's up 89.43.221.40
aLkoL 86.121.42.45
Pyfff 79.112.121.1
better 195.238.94.2
rbk mihai 86.107.169.16
ronel 92.84.109.238
boss 92.81.11.55
pomuleT 92.81.252.248
quiT* FlopP -cL- 195.93.199.42
zo0mys^ultimatum 82.77.156.194
picasso 92.81.22.94
pok3 89.39.135.121
moartea 84.232.161.23
lol 92.82.46.2
Covrigaru' 86.120.86.78
bLesTem^[;x] 79.114.175.16
bode 217.73.165.50
cipiripi.org 94.100.51.89
SS 78.86.176.163
yui 79.117.27.226
yo 89.123.252.197
L0ad|nG*dRoG 79.114.174.14
RyBack 89.122.203.97
stai jos 79.116 ... dinamic
Syns 79.114.
Wanted 86.121.43.212
tiganu... 77.81.31.54
RocaK 79.119.233.1
itibagoina 79.113.129.6
Sdoop Nogg 85.204.187.20
Raulino 92.82.58.3
zmardoi 79.117.216.191
Gainaru 86.120.80.250
hospital,sEbasTiaN+ 89.123.26.228
NILA 85.28.92.35
undertaker 89.39.170.13
karaev 92.81.230.53
minime 91.208.213.20
Adytzu 79.116.35.17
Z0r 86.121.42.20
ArRaMiSs* 92.80.231.238
fulgerik 81.196.110.13
sT-z # sRk 92.82.39.176
no0b 89.45.92.106
Sadam - 86.104.79.0
Darkois - 141.85.0.124
Sue Aside 79.113.128.89
COADA DIAVOLULUI 92.80.185.115